Najbardziej popularne torty dla dzieci w wersji Tortowni na Bema

Tort dla dzieci – jaki powinien być? Na pewno pyszny. Ponadto wyprodukowany z wysokiej jakości produktów, a dodatkowo pięknie udekorowany. Oto zestawienie pięciu najlepszych tortów, którymi warto poczęstować pociechę w Tortowni na Bema lub zamówić je do siebie do domu z okazji urodzinowej lub innej imprezy.

Tort Minecraft

Prawdziwa pycha w naprawdę niesamowitej odsłonie, która spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Tort wykonano z aromatycznego, umiarkowanie słodkiego biszkoptu pokrytego masą cukrową i naturalnymi barwnikami. Co najważniejsze – na powierzchni tego tortu ożywa, tak lubiany przez dzieci, świat gry Minecraft! Przechodząc pod ten link możesz zobaczyć, jak wygląda ten niesamowity tort, a także jakie dodatki można zamówić, by przekształcić go w naprawdę spersonalizowany prezent dla Twojej pociechy! 

Tort Kinder z czekoladkami

Rzadko zdarza się, aby dziecko nie lubiło czekolady, dlatego tort Kinder cieszy się dużą popularnością wśród młodych klientów Tortowni na Bema! Jest to niesamowicie bogate ciasto czekoladowe, do którego nadzienie można wybrać osobiście. Góra tortu jest udekorowana kawałkami znanych na całym świecie czekoladek i jaj czekoladowych Kinder, cukiernicy dodatkowo wykonują napisy zgodnie z życzeniami klientów. Zajrzyj tu, żeby zobaczyć, jak świetnie prezentuje się tort z czekoladą Kinder oraz jakie świetne dodatki możesz zamówić do jego udekorowania.

Tort Kraina Lodu

Ten tort jest dokładnie tym, o czym marzy każda dziewczynka, niezależnie od tego, czy ma 5 lat, czy jest nastolatką. Przepiękne kolory (do nadawania koloru kremowi i masie cukrowej użyto naturalnych barwników), oryginalne figurki Anny i Elsy i, oczywiście, niesamowity smak: eksperci Tortowni na Bema są pewni, że ten tort spodoba się nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.


Tort Misiek

Ten tort w przyjemnych pastelowych kolorach jest najczęściej zamawiany z okazji urodzin dzieci w wieku do 5 lat. Doskonałe połączenie smaków, piękne pastelowe dekoracje – ten czarujący deser jest tak samo słodki, jak samo dziecko, które dopiero zaczyna poznawać otaczający świat i samym swoim wyglądem wywołuje uśmiech na ustach. Dekoracje w postaci dziewczynki-misia, kwiatów i przepięknego złotego napisu decydują o tym, że taki deser najlepiej jest kupić z okazji urodzin dziewczynki.

Tort Lego Ninjago

Lego – to jedna z najbardziej ulubionych zabawek każdego dziecka, dlatego cukiernicy z Tortowni na Bema postanowili dodać do swojej oferty wspaniały deser, którego temat nawiązuje do słynnych klocków. Każdy klient może wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami smak i wielkość tortu, ale niezmiennymi zostaną wydrukowane jadalne figurki Ninjago, które szczególnie przypadną do gustu chłopcom.

Redakcja stolikwkropki.pl