Gdzie kupić produkty Magdy Gessler

Prawdziwa polska kuchnia, to dania pełne aromatycznych przypraw i warzyw, przygotowane ze świeżych produktów. Przepisy znane od wieków wykorzystują skarby polskiej ziemi – bogactwo ziół i plonów, różnorodność rodzajów mięs i warzyw, z których powstają lokalne produkty, będące podstawą naszej kuchni. Magda Gessler kontynuuje polskie tradycje gotowania, poprzez odkrywanie na nowo dawnych receptur. Nowoczesna interpretacja znanych przepisów sprawia, że dania odtwarzają smak kuchni polskiej, jednocześnie zyskując nowe aromaty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów tradycyjnej kuchni, stworzyliśmy delikatesy internetowe Magdy Gessler U Fukiera, dzięki którym smaki naszej kuchni, oferowanej przez restaurację „U Fukiera”, mogą zagościć w Państwa domach. Produkty oferowane przez sklep Magdy Gessler cechuje wysoka jakość, która jest związana z wyborem wyselekcjonowanych składników do ich przyrządzenia. Dzięki lokalnym dostawcom, którzy oferują naturalne, ekologiczne produkty, domowe wyroby zyskują niepowtarzalny, głęboki smak.

Delikatesy U Fukiera Magdy Gessler oferują dania gotowe i zupy w słoikach, które będą doskonałą propozycją na tradycyjny rodzinny obiad. Dania takie jak bigos złoty na winie czy gulasz węgierski z pieczoną papryką, przygotowane na bazie wysokiej jakości mięs i warzyw zyskały głęboki aromat i intensywny smak. Zupy w słoikach (barszcz czerwony jak rubin czy żur na zakwasie) przygotowane na naturalnych zakwasach będą dokonała przystawką, która oczaruje całą rodzinę.

Sklep oferuje także produkty, które będą stanowić doskonałą bazę dla dań przygotowanych przez nas w domu. Możemy wybierać wśród naturalnych serów kozich dojrzewających, aromatycznych suszonych grzybów i owoców czy intensywnych marynat – musztardy lub ćwikieł z chrzanem. Dla miłośników mięs polecamy szczególnie nasze białe kiełbasy parzone, kiełbasy z jałowcem, baleron wiejski lub pasztet z dziczyzny i grzybów.

Moc przyjemności i witamin dostarczą nam produkty na bazie polskich owoców – jabłek, gruszek i malin. Soki tłoczone, które będą wspomnieniem smaków lata, a przetwory takie jak chutnej czy żurawina, staną się ciekawym dodatkiem urozmaicającym tradycyjne dania.

Delikatesy U Fukiera Magdy Gessler nawiązujące do przedwojennych tradycji gotowania oferują bogactwo polskich smaków, które możemy odkrywać w przestrzeni własnego domu. Sekretem naszej kuchni jest wykorzystanie naturalnych składników, które niegdyś powszechnie stosowano w kuchni polskiej – grzybów leśnych, ziół z polskich łąk i mięs z lokalnych masarni. Efektem naszych inspiracji są dania zdrowe i pełne wyrazistych nut smakowych.

Redakcja stolikwkropki.pl